IMG_5671.jpg

OFERTA PSTRYKOWISKA

Lata deptania po sześciu kontynentach i moczenia stóp w czterech oceanach wzbogacają. Dlatego archiwum fotografii rozmnożyło się niczym populacja oposa na Nowej Zelandii, liczba poznanych ludzi i ludzkich historii przerosła algorytmy Facebruku, a rzeczy widziane, zasłyszane i próbowane wystarczyłyby na kilka statystycznych ludzkich żyć.
W efekcie powstało dwie i pół książki podróżniczej (trzecia się pisze!), umiejętności fotograficzne lekko zwyżkowały, a i po świecie poruszać się łatwiej. W ofercie Pstrykowiska znajdziecie Państwo i książki, i sesje fotograficzne, i podróże.
Zapraszam!

 

(NIE)WSZYSTKO JEST NA SPRZEDAŻ...

okladka_pierwsza_oferta.jpg
okladka_druk_oferta.jpg
IMG_8407_bw_small_edited.jpg
IMG_9269_edited.jpg

AUTORSKIE PODRÓŻE

Organizowane od lat na własny rachunek, wyłącznie na uporczywe prośby Przyjaciół i Znajomych Królika, awansowały przy okazji... koronawirusa.
Od wiosny 2020 kolejne pomysły realizowane są we współpracy z Moniką i Jaśkiem z Pakuj Plecak. Po aktualne informacje i propozycje wypraw zapraszam na www.pakujplecak.pl

SESJE ZDJĘCIOWE

Śluby, chrzty, imprezy okolicznościowe; ciąże, noworodki i dziec;, sesje z końmi i bez koni, zwierzaki domowe; fotografie reklamowe hoteli, pensjonatów i przedmiotów.
O dogranie terminu trzeba się postarać ze sporym wyprzedzeniem, ale gdy to się uda, jest już w górki.
Umówić się można mailowo, przez Messengera (fb/Pstrykowisko) lub za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie.

NA DWIE PARY OCZU

Mimowolne podsumowanie półtorarocza poprzedzonego wydaniem książki przyniosło zaskakujące zliczenie. Okazało się, że nadepnęliśmy w tym czasie na sześć kontynentów i zamoczyliśmy stopy w czterech oceanach. Krajów i terytoriów nie zliczymy, bo przekraczaliśmy bardzo różne granice: państw, stref autonomicznych, a także, zdaniem niektórych, zdrowego rozsądku.  Wszystkiemu winien nasz brak wyobraźni: inni autorzy wymyślają arcyciekawe narracje i przygody, my nie potrafimy, musimy więc je przeżyć. Przeżyliśmy, sfotografowaliśmy, spisaliśmy i wydaliśmy, czego dowód P. T. Czytelnicy mają przed oczami.

GDY ŚMIEJĄ SIĘ OCZY

Spisaliśmy to, co nas w podróży spotkało, co nas rozbawiło, co nas zainteresowało. Spisaliśmy cząstkową, skromną wiedzę o odwiedzonych miejscach, której w sposób całkowicie świadomy nie uzupełniliśmy później o dane zawarte w łatwiej czy trudniej dostępnych źródłach. Spisaliśmy odniesione na żywo wrażenia, które pozostaną skrajnie subiektywnym
obrazem świata widzianego oczami przechodnia. (...) Te siedemnaście opowieści to spisany kawałeczek naszego świata.